Про охорону навколишнього середовища

«Єднання людей і природи — в місті і селі, від полюсів до екватора», — саме така тема цьогорічного Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, яка об’єднала сьогодні багатьох видатних українців й призерів Олімпійський ігор в місті Ірпені.

Представники благодійного фонду разом з колективом Університету державної фіскальної служби України долучилися до відзначення Всесвітнього дня охорони довкілля у рамках всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту Національний олімпійський комітет України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «EСОlympic».

Цього дня весь світ говорив про збереження природи, вирішення проблем екології та сталий розвиток планети. Цього дня і ми, разом з молоддю Ірпеня, екоактивістами та працівниками Університету висаджували дерева та закликали усіх ірпінчан замислитися над тим, що можна змінити в своєму щоденному житті для полегшення тиску на навколишнє середовище.

Адже вирубка лісів, хаотична забудова, сміттєзвалища, забруднене повітря нашого міста, варварське поводження з природними ресурсами турбує все більшу кількість наших громадян. А для Ірпеня — це є вкрай актуальним.

Тому ми просимо всіх об’єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу!

Дякуємо нашим чемпіонам та голові відділення НОК України на Київщині Ігорю Малинському за розповсюдження олімпійських ідеалів та принципів серед ірпінчан й привернення уваги громади до екологічних проблем, за правильне виховання молодого покоління й залучення їх до активних занять спортом та здорового способу життя!

Comments are closed.