Олена Джадалла

Олена Джадалла

Членкиня делегації «Українські жінки в ООН», представниця від України в Європейському Парламенті та в Європейській Комісії в рамках програми «EU Visitors Program 2018», засновниця ГО «Жіночий Альянс Розвитку» та ГС «Ірпінська Агенція Розвитку». Увійшла в ТОП-100 найуспішніших жінок Київщини у 2020 році, а також до двадцятки найперспективніших молодих жінок України за версією Фонду Олени Пінчук у рамках проекту «Я зможу!» та курсу «Жінка в політиці і владі». Окрім того, є лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Найкращі жіночі ініціативи України для економічного розвитку місцевих громад».

Олену знають як активного громадського лідера і навіть посадовця. Навчалася в Університеті інформатики та мистецтв м. Лодзь (Польща), де опанувала спеціальність «Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС 2014-2020 років», а також в «Літній академії для молодих професіоналів 2017» в Університеті Швеції в м. Мальме. Захистила диплом магістра і кандидатську дисертацію по напрямку «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» на тему «Економічні фактори становлення техноглобалізму». Проходила стажування в Державному університеті Міссурі  у м. Колумбія, США в рамках американської програми «Faculty Exchange Program».

Благодійною діяльністю вона розпочала займатися задовго до створення благодійного фонду. Так, більше вже як 6 років Олена Джадалла реалізує соціальні проекти, деякі з них навіть були передставлені міжнародній спільноті і українській діаспорі у США (м.Чікаго), Великобританії (м.Лондон) та ПАР (м.Йоханесбург), а деякі — отримали фінансову підтримку від меценатів та авторитетних міжнародних структур (наприклад, USAID, Агенство США з міжнародного розвитку, Міжнародна організація з міграції при ООН, Корпус миру США). Проте для розширення своєї діяльності на постійній основі, надання соціальної допомоги ще більшій кількості людей в моєму рідному місті та в Приірпінні і для реалізації нових проектів у 2020 році був створений «Міжнародний благодійний фонд Олени Джадалли».

 

Тож основною своє місією на сьогодні вона вважає сприяти вихованню майбутнього покоління, зміцнювати українське суспільство та підтримувати жіноче лідерство в Україні, що вдало реалізовує разом із потужною командою однодумців в Приірпінні.