Ольга Олійнич

Ольга Олійнич

Громадський діяч, координатор проєкту «Допомога людям похилого віку» та одна з найактивніших жінок-лідерок Приірпіння, яка у 2020 році отримала орден «Сила Жінок».

Протягом останніх 5-ти років вона працювала директором комунального підприємства «Ірпіньзеленбуд». Саме за її керівництва, підприємство досягло максимальних в своїй історії економічних показників та стало найприбутковішим в місті. Кваліфікованими спеціалістами були створені парки, сквери, зелені зони та видалено сотні сухих дерев, що загрожували життю та здоров’ю мешканців.

А ще Ольга Олійнич постійно серед тих, хто не словами, а конкретними справами щодня доводить, що гендерний баланс у економіці та соціальній сфері — це якісний крок уперед для сучасного світу.

В неї сильний характер, своя думка з усіх питань, вона ніколи не поступиться своїми принципами — ні в житті, ні в роботі; і дуже важлива риса — вміння переконувати і бажання завжди допомагати людям!

Вона впевнена, що майбутнє України не можливе без участі жінок у всіх процесах! А свої зусилля сьогодні направляє на допомогу соціально незахищеним верствам населення, одиноким пенсіонерам та людям похилого віку!