Севастьянова Олена

Севастьянова Олена

Адвокат, координатор проєкту «Юридична клініка»,  спеціалізується в сімейному праві. Працювала заступником директора комунального підприємства «Ірпіньзеленбуд».

На її думку, досягти успіху для жінки — це досягти балансу між мріями та результатами. А мрії повинні бути трохи «божевільними».  Вона правник за покликанням, нею керує в основному бажання досягти певної соціальної справедливості у суспільстві. Пані Олена не тільки жінка-правник, вона ще справжня жінка-воїн, яка бореться зі стереотипами про жіночу меншовартість, намагається змінити викривлену картину світу, який поділений на чоловічу та жіночу половини.

Як адвокат, який спеціалізується у сімейному праві, бачить в цьому благодійному проекті можливості допомогти людям похилого віку зрозуміти свої права і навчитися їх відстоювати, донести голос людини похилого віку до владних структур, вимагати більш якісні та доступні послуги для такої категорії населення. Наша юридична клініка, в якій пані Олена проводить безоплатні прийоми, знаходиться за адресою: вул. Соборна, 185/1

+380 (63) 611 04
info@info